Jesteś tutaj:  > Strona główna > Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne

Android & iOS

Możemy dla Ciebie wykonać aplikację mobilną zarówno na system Android jak również iOS. To Ty decydujesz, do kogo ma trafiać Twoja aplikacja. Możemy także wykonać taką samą aplikację, na obydwie platformy systemowe, dzięki czemu dotrzesz do znacznie większej grupy odbiorców.

Aplikacje natywne

Tworzymy aplikacje natywne, co oznacza że programy są tworzone i kompilowane w swoim środowisku systemowym, z wykorzystaniem wszystkich dostępnych rozwiązań dla systemów Android i iOS. Wpływa to na szybkość i stabilność działania oraz większe możliwości samej aplikacji, a tym samym na większy komfort końcowego użytkownika.

Twój pomysł - nasza realizacja

Wystarczy byś miał pomysł, który jesteś w stanie nam przedstawić. Określ jakie dokładnie funkcjonalności miałaby posiadać Twoja aplikacja, do czego miałaby służyć, do kogo ma być skierowana, czy chcesz ją udostępniać za darmo czy też za określoną opłatą. My zajmiemy się całą resztą. Od rozplanowania i dopracowania posiadanych funkcjonalności, poprzez wszystkie etapy realizacji wraz z testami, jak również z zamieszczeniem jej w GooglePlay i Apple Appstore.