Jesteś tutaj:  > Strona główna > Firma

Firma

Kim jesteśmy:

Przede wszystkim jesteśmy ludźmi z pozytywnym nastawieniem do każdej dziedziny życia, wiedzą i doświadczeniem, odpowiednimi umiejętnościami oraz kreatywnością. To wszystko sprawia, że nasza współpraca z klientami zawsze przebiega w miłej i niestresującej atmosferze dla każdej ze stron. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i z chęcią je wdrażamy jako rozwiązania na stronach internetowych.


Jeśli sądziłeś że będzie w tym dziale coś w stylu "Jesteśmy młodym, ambitnym i energicznym zespołem..." to przykro nam, że tego tu nie znalazłeś, oczywiście tacy również jesteśmy, ale przede wszystkim jesteśmy oryginalni i nie lubimy kopiowanych i szablonowych tekstów.

Co robimy:

Zajmujemy się tym co naprawdę lubimy robić i na czym się znamy, czyli tworzymy strony internetowe od prostych po najbardziej złożone, wykorzystując przy tym optymalne rozwiązania technologiczne adekwatne do wykonywanego projektu. Nasza praca jest jednocześnie naszym hobby, dzięki czemu masz pewność, że powierzając nam wykonanie Twojego serwisu, zostanie dopracowany w każdym możliwym detalu.

Wychodzimy z założenia, że aby coś robić trzeba to robić dobrze. Jesteśmy perfekcjonistami. Nie lubimy niedociągnięć i braku wyrazistości. To co nas odróżnia od konkurencji to na pewno najwyższa na rynku jakość wykonanych prac, używanych rozwiązań oraz bardzo dobre relacje z klientami.

Specjalizacja:

Główny nacisk kładziemy oczywiście na tworzenie profesjonalnych stron dla firm. Jednak nie jest to wszystko czym się zajmujemy i w czym się specjalizujemy, pełną ofertę możesz poznać przechodząc do poszczególnych działów. Finalnie można to zamknąć w stwierdzeniu, że zajmujemy się wszystkim co jest ściśle związane z usługami i produktami internetowymi.

Doświadczenie:

Posiadamy rozległą wiedzę z zakresu projektowania graficznego i tworzenia stron www, którą stale poszerzamy ucząc się nowych rozwiązań dopiero co wchodzących na rynek, jak i pogłębiając znajomość rozwiązań i ich wykorzystania w praktyce, w tych istniejących i stosowanych przez nas od dawna.

Współpracujemy z firmami różnej wielkości, działającymi w różnych branżach w związku z czym - również Twoja firma nie będzie dla nas problemem, a kolejnym wyzwaniem, którego chętnie się podejmiemy. O naszym doświadczeniu i umiejętnościach moglibyśmy pisać bardzo dużo, tylko po co?

Szukasz większej ilości konkretów - po prostu zajrzyj do działu z naszymi referencjami.