Jesteś tutaj:  > Strona główna > Firma > Nasza misja

Nasza misja

Kierunek rozwoju i nasz cel:


Cały czas się rozwijamy i uczymy nowych rzeczy. Podejmujemy współpracę z kolejnymi osobami z coraz bardziej wyspecjalizowaną wiedzą z zakresu programowania i rozbudowujemy swój zespół, tylko po to by móc świadczyć najbardziej złożone i kompleksowe rozwiązania w językach: PHP, Python i C++. Zarówno takie rozwiązania, które będą wykorzystywane w sieci internetowej jak i poza nią.

Nigdy nie chcieliśmy być, nie jesteśmy, ani nigdy nie będziemy taką firmą, jakich obecnie pełno na rynku, a które oferują wyłącznie proste i tanie produkty, o których jakości nawet szkoda dyskutować. Nasze usługi kierujemy do osób, które podchodzą do swojego biznesu poważnie i mają świadomość, że dobry i jakościowy produkt nigdy nie będzie równy absurdalnie niskiej cenie.

Obecnie koncentrujemy się na mało popularnych na rynku rozwiązaniach, czyli na stałym powiększaniu swojej wiedzy i umiejętności. Wierzymy, że nasze umiejętności zostaną docenione przez coraz większe grono Klientów, bez konieczności posiadania rozbudowanego działu marketingowego. Krótko mówiąc, wierzymy że nasze umiejętności wypromują i obronią się na rynku same, co do tej pory jak widać po naszych realizacjach skutecznie się sprawdza.

Jakość a nie ilość:

Przede wszystkim wszystko co robimy, bazuje na najwyższej jakości. Na tym nam zależało od początku i tak jest niezmiennie przez cały czas. Dostarczamy naszym Klientom usługi o najwyższej jakości po to, by każdy z nich mógł dzięki naszej pracy rozbudować swój biznes, a przy okazji znacząco obniżyć finalny koszt budowania wizerunku swojej firmy, zdobycia nowych Klientów bądź inwestorów.

Każdy projekt, który wykonujemy dopracowujemy w każdym możliwym detalu, mało tego... jeżeli w trakcie korzystania z naszego produktu Klient zauważy jakiekolwiek niedociągnięcie, które nam umknęło w trakcie testów, poprawiamy je "od ręki" by strona firmowana naszym logotypem spełniała przede wszystkim standardy jakości i estetyki.

Nasze logo = jakość i precyzja:

Założeniem naszej firmy od samego początku było to, by nasze logo umieszczane w stopce na stronie Klienta, oznaczało przede wszystkim bardzo precyzyjne wykonanie i najwyższej jakości zarówno grafikę, jak i kod. Zapewne z tego powodu otrzymaliśmy kredyt zaufania do zrealizowania serwisów chociażby dla: Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży, Ambasady Republiki Cypryjskiej, producenta mebli Drewmet, producenta przetworów rybnych Wilbo S.A. - właściciela marki "Neptun" i wielu innych Klientów, których można zobaczyć w naszym portfolio.

Pamiętaj, że decydując się na współpracę z nami decydujesz się na stronę, która będzie wykonana dokładnie i precyzyjnie. Nasze logo na samym dole Twojego serwisu, będzie oznaczać dla Twoich Klientów, że myślisz o nich i o tym co robisz naprawdę poważnie, a Twoja firma jest rzetelna i godna zaufania.

Kilka słów które odgrywają w naszej firmie największą rolę:


- Jakość
- Dokładność
- Uczciwość
- Terminowość
- Profesjonalizm