Jesteś tutaj:  > Strona główna > Firma > Współpraca

Współpraca

Realizuj swoje pomysły za darmo:

Jeżeli posiadasz ciekawy pomysł na serwis internetowy, ale nie masz wystarczających umiejętności by go wykonać, od teraz możesz zacząć go realizować z nami bez żadnych przeszkód. Postanowiliśmy udostępnić swoją wiedzę, czas i doświadczenie, wykonując Twój wymarzony serwis, byś mógł rozpocząć prawdziwą przygodę z internetem.

Aby doszło do takiej współpracy, opisz nam dokładnie swój pomysł, jeżeli już ją masz to również prześlij specyfikację i napisz czego konkretnie będziesz od nas potrzebować. Po zapoznaniu się z Twoim pomysłem na start-up, jeżeli naprawdę będzie oryginalny i ciekawy, na pewno podejmiemy się tej realizacji dla Ciebie.

Możemy również wspomóc Twój pomysł kapitałem, dzięki któremu będziesz mógł szybciej go rozwinąć i wypromować. Wszystko jednak zależne jest od tego, co to za pomysł i jakie ma szanse na zaistnienie w sieci. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o współpracy, zrobimy pełną analizę szans Twojego przedsięwzięcia.

Zasady współpracy:

Po prostu wyślij do nas niezbędne informacje dotyczące Twojego wymarzonego projektu. Po przeanalizowaniu go, otrzymasz od nas powiadomienie z odpowiedzią w kwestii współpracy.

Pamiętaj, że taką pomoc oferujemy wyłącznie naprawdę ciekawym i oryginalnym pomysłom i tylko na takie będziemy odpowiadać.