Jesteś tutaj:  > Strona główna > Strony internetowe

Strony internetowe

Oryginalny wygląd:

Wszystkie projekty graficzne tworzymy samodzielnie od podstaw. Nie korzystamy z żadnych gotowych szablonów. Każdy element graficzny jest projektowany specjalnie dla Twojej firmy. Nie musisz mieć żadnego pomysłu na swoją stronę firmową - wystarczy, że nam określisz do kogo strona ma być skierowana i czym się zajmuje Twoja firma - my zadbamy o resztę.

Jeśli masz konkretny pomysł na szatę graficzną, możemy również zaprojektować coś dokładnie według Twoich wymagań. Określ nam jak najdokładniej jaka jest Twoja wizja strony www, a my zrobimy to dokładnie tak jak tego oczekujesz.

W skład projektowania graficznego, wchodzi u nas cała gama usług. Projektujemy zarówno strony internetowe, jak również tworzymy pełną identyfikację wizualną, pojedyncze logotypy, wizytówki imienne i firmowe oraz  ulotki reklamowe.

Optymalne rozwiązania:

Korzystamy z rozwiązań Open-Source jak również piszemy własne dedykowane oprogramowanie. To, którego użyjemy do Twojego serwisu zależne w dużej mierze jest od tego, jakie funkcje strona ma spełniać i jakie funkcjonalności musi posiadać.

Do prostych stron firmowych stosujemy silnik WordPress. Jest to rozwiązanie w zupełności wystarczające, by Twoja firma mogła zacząć przygodę z internetem lub gdy nie potrzebujesz wielu różnych funkcjonalności.

Do rozbudowanych serwisów, których wymagania funkcjonalne wykraczają poza możliwości pierwszego systemu, stosujemy silnik TYPO3, który jest jednym z niewielu rozwiązań typu Open-Source o tak dużych możliwościach zarówno od strony programistycznej, jak i użytkowej. Jest to CMS klasy Enterprise i stosujemy go do stron firmowych, w których potrzeba naprawdę dużej ilości funkcjonalności oraz wydajności.

Dla najbardziej rozbudowanych i złożonych projektów stosujemy własne oprogramowanie, pisząc je w języku PHP lub Python z wykorzystaniem baz MySQL lub PostgreSQL. W tym przypadku nie ma żadnych ograniczeń od strony programistycznej - po prostu przysyłasz nam specyfikację i czekasz na gotowy produkt.

Dla sklepów internetowych stosujemy system Magento. Jest to jeden z najbardziej wydajnych i bezpiecznych systemów eCommerce, który jest również na tyle elastyczny, że możemy Ci go wdrożyć ze wszystkimi funkcjami, których Twój sklep internetowy będzie potrzebować.

Więcej informacji na ten temat, znajdziesz w dziale tworzenia stron.