Jesteś tutaj:  > Strona główna > Strony internetowe > Oprogramowanie

Oprogramowanie

Wygoda:

Dla Twojej wygody oferujemy oprogramowanie, wspomagające zarządzanie treściami serwisu. W zależności od tego jaki budujemy serwis, wykorzystujemy oprogramowanie Open-Source bądź piszemy własne dedykowane oprogramowanie od podstaw, specjalnie pod Twoje potrzeby. To którego użyjemy jest zależne przede wszystkim od tego, jakie funkcjonalności będą niezbędne w Twoim serwisie.

Szybkość:

Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, które gwarantują bardzo dużą szybkość działania, ponieważ sami lubimy gdy strony ładują się w mgnieniu oka, wszystko co wykorzystujemy w trakcie konstrukcji Twojego serwisu, musi działać w taki sposób, by nie zniechęcać Twoich Klientów bądź inwestorów w trakcie przeglądania strony.

Stabilność:

Istotnym elementem każdej strony internetowej, jest stabilność oprogramowania które zostało wykorzystane w jej konstrukcji. Każdą funkcjonalność użytą do budowy Twojej strony, najpierw dokładnie testujemy. Nie robimy eksperymentów na docelowych serwisach, dzięki czemu strony przez nas stworzone obejmujemy 12 miesięczną gwarancją, że wszystko będzie działać prawidłowo.

Bezpieczeństwo:

Bezpieczeństwo danych jest dla nas bardzo ważne, sprawdzamy każdy element Twojej strony przed opublikowaniem jej w sieci. Dzięki temu możesz być spokojny zarówno o swoją stronę jak i dane np. Twoich Klientów. Gdy znajdziemy jakikolwiek błąd w oprogramowaniu, usuwamy go natychmiast by serwisy firmowane naszym logiem, spełniały w 100% swoją rolę.