Jesteś tutaj:  > Strona główna > Strony internetowe > Oprogramowanie > Oprogramowanie dedykowane

Aplikacje dedykowane

Dla kogo i do czego:

Dedykowane silniki i aplikacje stosujemy dla Klientów, których projekty nie wpisują się funkcjonalnościami w standardowe systemy dostępne na rynku. Tutaj to Ty decydujesz jak projekt ma działać i co chcesz uzyskać, a my mamy pełną dowolność by Ci to wdrożyć. Nie jesteśmy w żaden sposób ograniczeni strukturą silnika, gdyż to my go tworzymy od podstaw, dzięki czemu możemy uzyskać końcowy efekt w pełni zgodny z Twoim początkowym pomysłem i założeniem.

Jeżeli masz ciekawy pomysł na serwis internetowy i potrzebujesz rozwiązań, które będą działały w określony przez Ciebie sposób, dedykowany system jest idealnym rozwiązaniem. Możemy zrobić każdą nawet najbardziej złożoną i skomplikowaną funkcjonalność, jednak musisz liczyć się z tym, iż napisanie takiego systemu wymaga również większej ilości Twojego czasu już w fazie przygotowań.

Będziemy potrzebowali od Ciebie dokładnego określenia jak wyobrażasz sobie działanie poszczególnych elementów oraz doprecyzowania ogólnych założeń projektu, by móc rozpisać wszystko co będzie do wykonania, a następnie przystąpić do pracy.

Technologie:

W zależności od tego jakie przewidujesz obciążenie serwisu, jakim dysponujesz budżetem i ile czasu będzie na jego wdrożenie, proponujemy rozwiązania oparte o język PHP lub Python. Dla języka PHP używamy framework'a Yii lub Phalcon. Dla rozwiązań w języku Python stosujemy Django lub Zope.