Jesteś tutaj:  > Strona główna > Strony internetowe > Oprogramowanie > TYPO3

TYPO3

Rozbudowane strony firmowe

System TYPO3 zawiera wszystkie funkcjonalności komercyjnych systemów CMS, a nierzadko je nawet przewyższa w ilości dostępnych rozwiązań, dzięki temu wpasowuje się idealnie w potrzeby małych i średnich firm jak również dużych korporacji. W trakcie wdrażania strony, możemy go dostosować w dowolny sposób, co za tym idzie dzięki swojej elastyczności będzie ułatwiał zarządzanie wszystkimi elementami strony firmowej.

Obsługa wielu języków

To co w innych systemach CMS jest niemożliwe, bądź wymaga dodatkowych indywidualnych rozwiązań aby strona wyświetlała się w kilku językach, w TYPO3 jest standardem. Możemy podpiąć np. kilka domen do jednego systemu, z czego każda będzie przypisana do innej wersji językowej a treściami nadal zarządzasz z jednego miejsca w systemie w prosty sposób.

Wygoda i przejrzystość

System jest wygodny i intuicyjny w obsłudze, dzięki wyświetlaniu wszystkich stron serwisu w postaci rozwijanego drzewka. Można bez problemu przenosić strony serwisu za pomocą metody drag&drop, tworzyć nowe treści w dowolnym miejscu strony, ukrywać treści bez konieczności kasowania ich, ustawiać przyszłą datę publikacji i wiele wiele innych naprawdę przydatnych funkcjonalności, które znajdują swoje zastosowanie przy serwisach wymagających dużej ilości rozbudowanych opcji.

Szybkość działania

Dzięki wbudowanej w strukturę systemu pamięci "cache" oraz różnym dostępnym rozszerzeniom system jest naprawdę szybki, niezależnie od tego jakim ruchem na stronie dysponujesz. Nie będzie odczuwalna żadna różnica w prędkości działania pomiędzy serwisem, który odwiedza kilkanaście osób na dobę, a serwisem który odwiedza kilkadziesiąt tysięcy osób na dobę. System działa tak samo szybko.

Stabilność

Jest to najstabilniejszy system CMS z dostępnych na rynku na licencji Open-Source. Posiada wszystkie funkcjonalności systemów komercyjnych, wraz z dużą społecznością programistów z całego świata i własnym systemem śledzenia błędów. Wszelkie usterki są eliminowane przed wprowadzeniem wydania oficjalnego, dostępnego do pobrania, dzięki czemu serwisy używające nawet dzisiaj wydania oznaczonego jeszcze numerem 4.x, nie są narażone na jakiekolwiek ataki, czy błędy w funkcjonowaniu.

Bezpieczeństwo

Tak jak system operacyjny Debian jest znany z wysokiego poziomu bezpieczeństwa, tak w systemie TYPO3 jest to jeden z najważniejszych elementów, wpływających na wydanie lub wstrzymanie wydania oficjalnego. System z założenia miał być stosowany do rozbudowanych serwisów, w których przechowywane dane będą naprawdę ważne, więc poziom bezpieczeństwa jest tu kluczowy. Dzięki temu TYPO3 doczekał się tego, że wykorzystują go strony naprawdę znane. Na przykład: Airbus.com, KonicaMinolta.eu czy Bayertechnology.com.