Jesteś tutaj:  > Strona główna > Strony internetowe > Tworzenie stron

Tworzenie stron

Funkcjonalność:

Niezależnie od tego, czy zlecasz nam wykonanie firmowej strony internetowej, sklepu internetowego czy też rozbudowanego portalu, zawsze przed rozpoczęciem prac dokładnie analizujemy do kogo będzie kierowana witryna, jakie ma spełniać założenia a następnie planujemy każdą funkcjonalność w taki sposób, by Twój serwis był naprawdę wygodny w używaniu. Tyczy się to zarówno Twoich możliwości jako osoby zarządzającej stroną internetową, jak i Twoich użytkowników, którzy będą z niej korzystali.

Wydajność:

Jedną z bardziej irytujących rzeczy w sieci jest strona, na którą musisz w nieskończoność czekać by się wczytała. Dlatego właśnie wszystkie serwisy, które tworzymy zarówno dla siebie jak i dla Klientów, testujemy pod kątem wydajności i przed umieszczeniem jej w sieci poprawiamy wszystkie możliwe opcje dotąd, aż osiągnie ona odpowiadającą naszym standardom prędkość działania.

Profesjonalne rozwiązania:

Do każdego projektu stosujemy odpowiednie dla niego rozwiązania techniczne. Dopasowujemy każdą możliwą funkcjonalność w taki sposób, by Twój nowy serwis internetowy spełniał wszystkie założenia zarówno dla Ciebie od strony administracyjnej, jak również dla Twoich odwiedzających od strony użytkowej. Oznacza to dla Ciebie większą kontrolę nad każdym elementem serwisu, dla Twoich gości większą intuicyjność w korzystaniu z niego.